Kontrast
A+ A+ A+
Facebook

Zespół Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych

im. Tadeusza Kościuszki

w Tarnowie ul. Sanguszków 28
Technikum nr 9 Branżowa Szkoła I stopnia nr 7
140-lecie najstarszej szkoły ogrodniczej w Polsce
Godło Polska

Absolwent ZSEO Ministrem ds. Samorządów

Michał Cieślak, który w latach dziewięćdziesiątych był uczniem Technikum Ogrodniczego, obejmie stanowisko ministra ds. samorządów w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Zdobyte w szkole umiejętności rozwijał podczas studiów na Akademii Rolniczej w Krakowie, co pozwoliło mu związać się zawodowo z różnymi instytucjami rolniczymi. Zasiadał między innymi w Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Komisji Gospodarki i Rozwoju. W 2015 roku pisał, że prowadzi gospodarstwo sadowniczo-szkółkarskie, więc zapewne wykorzystał wiedzę zdobytą na zajęciach w naszej szkole. Gratulujemy sukcesu i wierzymy, że będzie on motywacją dla wszystkich naszych uczniów do wytrwałej pracy i realizacji zawodowych planów w przyszłości.

do góry