Kontrast
A+ A+ A+
Facebook

Zespół Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych

im. Tadeusza Kościuszki

w Tarnowie ul. Sanguszków 28
Technikum nr 9 Branżowa Szkoła I stopnia nr 7
140-lecie najstarszej szkoły ogrodniczej w Polsce
Godło Polska

Anna Kiwior z nagrodą „Tarnowskiego Prymusa”

Z dumą informujemy, że uczennica klasy 2 TE5 Ania Kiwior odebrała dzisiaj wyróżnienie dla Tarnowskiego Prymusa za rok szkolny 2019/2020. Symboliczne pióro oraz dyplom wręczyli jej prezydent miasta Tarnowa pana Roman Ciepiela oraz radna miejska pani Anna Krakowska.

Anna znalazła się w gronie pięćdziesięciu jeden młodych oraz ambitnych uczennic i uczniów tarnowskich szkół, których wyniki w nauce i postawa w przeszłym roku szkolnym wybijały się spośród grona rówieśników. 

Wydarzenie miało miejsce w Amfiteatrze Letnim w Tarnowie.

fot. Paweł Topolski / tarnow.pl

do góry