Kontrast
A+ A+ A+
Facebook

Zespół Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych

im. Tadeusza Kościuszki

w Tarnowie ul. Sanguszków 28
Technikum nr 9 Branżowa Szkoła I stopnia nr 7
Godło Polska

Co Ty wiesz o regionie?

Dwudziestego siódmego października z inicjatywy i zaproszenia Samorządu Województwa Małopolskiego, w ramach IV edycji konkursu edukacyjnego wszechstronnej wiedzy o Małopolsce, przeprowadzony został konkurs pod nazwą „Co Ty wiesz o Regionie?”. 

Z uwagi na trwającą pandemię i konieczność zachowania szczególnych środków ostrożności oraz respektowania zasad bezpieczeństwa, tegoroczny konkurs odbył się w formie quizu online.

W tym szczególnym roku poświęconym pamięci św. Jana Pawła II,  motywem przewodnim konkursu była postać Karola Wojtyły – wielkiego Małopolanina.  Rywalizacja przybrała formę drużynową i składała się z trzydziestu pytań. W konkursie wzięło udział czterech uczestników naszej szkoły: troje uczniów (Klaudia Mysiak z klasy III TOT, Robert Wolak z klasy III TOT, Katarzyna Bania z klasy IV TOT) i opiekun (pan Krzysztof Malinowski)

 

do góry