Kontrast
A+ A+ A+
Facebook

Zespół Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych

im. Tadeusza Kościuszki

w Tarnowie ul. Sanguszków 28
Technikum nr 9 Branżowa Szkoła I stopnia nr 7
Godło Polska

Grzegorz Piska reprezentantem rezerw zespołu Grupa Azoty Tarnów

Grzegorz Piska, uczeń klasy 2TŻ, notuje w ostatnim czasie coraz lepsze występy w drugiej drużynie piłkarzy ręcznych Grupa Azoty Tarnów.

 

Tarnowski klub, który w tym sezonie pełni rolę beniaminka w najwyższej klasie rozgrywkowej, celem szkolenia młodych szczypiornistów, założył tzw. drużynę rezerw. Jej zawodnicy, trenując pod opieką profesjonalnego sztabu szkoleniowego, przygotowywani są do zasilenia kadry pierwszego zespołu. Wśród najzdolniejszych juniorów szansę regularnej gry otrzymał również Grzegorz Piska. Uczeń naszej szkoły za zaufanie odwdzięcza się trenerom coraz lepszą grą oraz zdobywanymi golami.

 

Grzegorzowi gratulujemy dotychczasowych występów. Trzymamy również kciuki za rozwój kariery.

do góry