Kontrast
A+ A+ A+
Facebook

Zespół Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych

im. Tadeusza Kościuszki

w Tarnowie ul. Sanguszków 28
Technikum nr 9 Branżowa Szkoła I stopnia nr 7
Godło Polska

Konkurs dla uczniów klas ósmych

Tym razem prosimy o uwagę uczniów klas ósmych szkół podstawowych. W związku z przypadającym na niedzielę 27 września Światowym Dniem Turystyki, zachęcamy Was do wzięcia udziału w konkursie turystyczno-fotograficznym. Do wygrania jest wysokiej klasy smartwatch.

Okolica, w której mieszkacie, skrywa zapewne ciekawe zakątki, jakie warto odwiedzić. Często są one pewnie znane, ale być może znacie również przestrzenie nieodkryte lub mało popularne? Bez względu na to, do której kategorii należą te miejsca, pokażcie nam je na zdjęciach. Liczymy na Waszą kreatywność i artystyczne zacięcie.

Zdjęcia (maksymalnie trzy) należy przesyłać na adres zseo@zseo.tarnow.pl (w temacie wpisując: Konkurs turystyczno-fotograficzny). Do wiadomości należy dołączyć również wypełnioną zgodę na udział w konkursie (patrz: załącznik do Regulaminu).

Termin zgłoszeń upływa 16 października br.

do góry