Kontrast
A+ A+ A+
Facebook

Zespół Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych

im. Tadeusza Kościuszki

w Tarnowie ul. Sanguszków 28
Technikum nr 9 Branżowa Szkoła I stopnia nr 7
Godło Polska

Konkurs cukierniczo-fotograficzny "Słodka polska jesień"

Zgodnie z obietnicą organizujemy kolejny konkurs, który przeznaczony będzie zarówno uczniów uczęszczających do ZSEO, jak i dla uczniów klas ósmych szkół podstawowych. Tym razem zachęcamy do wzięcia udziału w zabawie cukierniczo-fotograficznej „Słodka polska jesień”. Do wygrania będą 2 miłe dla oka, kolorowe i kompaktowe aparaty do fotografii natychmiastowej INSTAX.

Na pewno macie swoje ulubione smakołyki, które pomagają w przetrwaniu jesiennej szarugi. Być może robicie je sami lub z bliskimi? Pochwalcie się tym! Przyrządźcie wyrób cukierniczy, którego tematyka, forma i smak będą nawiązywały do aktualnej pory roku. Następnie sfotografujcie swoje dzieło i pochwalcie się nim. Liczymy na Waszą kreatywność.

Nagrodami wyróżnimy najciekawsze zdjęcia w kategorii szkół podstawowych i spośród młodzieży uczącej się w ZSEO.

Zdjęcia (maksymalnie trzy) należy przesyłać na adres zseo@zseo.tarnow.pl (w temacie wpisując: Konkurs cukierniczo-fotograficzny). Do wiadomości należy dołączyć również wypełnioną zgodę na udział w konkursie (patrz: załączniki do Regulaminów).

Termin zgłoszeń upływa 25 listopada br.

do góry