Kontrast
A+ A+ A+
Facebook

Zespół Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych

im. Tadeusza Kościuszki

w Tarnowie ul. Sanguszków 28
Technikum nr 9 Branżowa Szkoła I stopnia nr 7
Godło Polska

Konkurs literacki dla uczniów ZSEO

Uważasz, że masz talent literacki? Piszesz opowiadania lub tworzysz poezję? Nie chowaj tekstów do szuflady! Weź udział w konkursie i wygraj publikację Twojego dzieła.
Wszystkich uczniów ZSEO zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie literackim. Nagrodą – oprócz oceny celującej z język polskiego (jako tzw. oceny bieżącej) – będzie publikacja Twojego tekstu w książce, w której znajdą się wszystkie nagrodzone prace.
Do 15 grudnia 2020 roku czekamy na Twoje opowiadanie lub wiersz (maksymalnie jedno opowiadanie lub  dwa wiersze). Tematyka tekstów jest dowolna, objętość także nie gra roli. Zaciekaw nas historią, budową bohatera lub walorami literackimi. Oryginalność i pomysłowość też będą w cenie.
Propozycje prosimy przesyłać w pliku MS World na adres zseo@zseo.tarnow.pl w temacie wpisując „Konkurs literacki”.
Masz pytania? Zapoznaj się z regulaminem lub kieruj pytania do koordynatorów konkursu: pani Joanny Chramęgi-Muchy i pana Mateusza Kołodzieja.
 

do góry