Kontrast
A+ A+ A+
Facebook

Zespół Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych

im. Tadeusza Kościuszki

w Tarnowie ul. Sanguszków 28
Technikum nr 9 Branżowa Szkoła I stopnia nr 7
Godło Polska

Konkurs "Pracuję bezpiecznie"

Już po raz kolejny w naszej szkole odbył się Internetowy Konkurs Wiedzy Rolniczej pod hasłem „Pracuję bezpiecznie", którego celem jest popularyzowanie znajomości zasad ochrony życia i zdrowia w gospodarstwie rolnym i eliminowanie zagrożeń wypadkowych wśród uczniów szkół ponadpodstawowych.

W konkursie udział wzięli uczniowie klasy pierwszej technikum architektury krajobrazu, a laureatów wyłoniono na podstawie testu pisemnego z zakresu wiedzy o BHP w rolnictwie. Czwartego listopada zwycięzcy odebrali nagrody z rąk pani dyrektor Jolanty Chmury.

???? I miejsce – Natalia Giemza

???? II miejsce – Emilia Pęcak

???? III miejsce – Marta Starzyk

???? Ponadto wyróżnione zostały: Wiktoria Augustyńska, Magdalena Pieczonka, Aleksandra Warzecha i Amelia Tryba.

Gratulujemy!

Organizatorem konkursu była Placówka Terenowa Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Tarnowie we współpracy z Państwową Inspekcją Pracy w Tarnowie . Nagrody rzeczowe dla laureatów ufundowane zostały przez KRUS w Tarnowie, a o upominki dla uczniów wyróżnionych postarała się PIP w Tarnowie.

do góry