Kontrast
A+ A+ A+
Facebook

Zespół Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych

im. Tadeusza Kościuszki

w Tarnowie ul. Sanguszków 28
Technikum nr 9 Branżowa Szkoła I stopnia nr 7
140-lecie najstarszej szkoły ogrodniczej w Polsce
Godło Polska

Nikola Jasiak wygrywa konkurs turystyczno-fotograficzny

Konkurs turystyczno-fotograficzny dla uczniów klas ósmych został rozstrzygnięty.

Dziękujemy za przesłane prace (było ich naprawdę sporo, nie spodziewaliśmy się aż takiego zainteresowania). Wiele zdjęć było ciekawych, ale po obradach jury, w skład którego weszła Dyrekcja ZSEO oraz nauczyciele przedmiotów zawodowych na kierunku technik obsługi turystyki, zdecydowało się przyznać nagrodę Nikoli Jasiak - uczennicy Szkoły Podstawowej nr 2 im. S. Konarskiego w Tarnowie.

Nikola wygrywa smartwatcha. Gratulujemy!

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie. Już teraz zapowiadamy kolejne. 

do góry