Kontrast
A+ A+ A+
Facebook

Zespół Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych

im. Tadeusza Kościuszki

w Tarnowie ul. Sanguszków 28
Technikum nr 9 Branżowa Szkoła I stopnia nr 7
140-lecie najstarszej szkoły ogrodniczej w Polsce
Godło Polska

Nikola odebrała smartwatcha

Niedawno rozwiązaliśmy pierwszy z serii konkursów fotograficznych dla uczniów klas ósmych. Ten o tematyce turystycznej wygrała Nikola Jasiak – na co dzień uczennica Szkoły Podstawowej nr 2 im. S. Konarskiego w Tarnowie. Autorka zdjęcia prezentującego mały, romantyczny most nad potokiem Wątok w okolicach Starego Miasta, odebrała dzisiaj nagrodę rzeczową – wysokiej klasy smartwatcha.

Autorka fotografii zdradziła nam, że modelką z parasolką widoczną na zwycięskiej pracy jest uczennica naszej szkoły – Ania Kiwior z klasy 2 TE5.

W związku z panującą sytuacją epidemiczną, przekazanie nagrody odbyło się indywidualnie i z zachowaniem podstawowych zasad higieny i bezpieczeństwa.

do góry