Kontrast
A+ A+ A+
Facebook

Zespół Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych

im. Tadeusza Kościuszki

w Tarnowie ul. Sanguszków 28
Technikum nr 9 Branżowa Szkoła I stopnia nr 7
Godło Polska

Podziękowania dla Rady Osiedla nr 6 Gumniska-Zabłocie

Dyrekcja ZSEO składa serdeczne podziękowania Przewodniczącej Rady Osiedla nr 6 „Gumniska-Zabłocie” Pani Janinie Lei oraz wszystkim osobom zasiadającym w Radzie za wsparcie okazane w czasie mijającej kadencji.

Radni reprezentujący lokalną społeczność, do której zalicza się również szkoła, wielokrotnie okazywali pozytywne nastawienie dla naszych idei i działań, wspierając je w zakresie merytorycznym oraz finansowym.

Cieszymy się, że w aktualnych czasach można znaleźć ludzi, którzy chętnie dzielą się z innymi swoją życiową mądrością oraz kibicują inicjatywom rozwijającym edukację oraz uczącą się młodzież.

do góry