Kontrast
A+ A+ A+
Facebook

Zespół Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych

im. Tadeusza Kościuszki

w Tarnowie ul. Sanguszków 28
Technikum nr 9 Branżowa Szkoła I stopnia nr 7
140-lecie najstarszej szkoły ogrodniczej w Polsce
Godło Polska

Pomagamy naszej uczennicy

Julia Kierońska, uczennica klasy 2 TT5, tuż przed rozpoczęciem nauki w ZSEO, doznała poważnego udaru rdzenia kręgowego. Uraz ten uniemożliwił jej funkcjonowanie do tego stopnia, że salę lekcyjną musiała zamienić na szpital i długotrwałą, ciężką rehabilitację.

W związku z tym, że nie wszystkie etapy walki z chorobą mogą być finansowane z funduszu ubezpieczeń społecznych, szkoła postanowiła pomóc organizując zbiórkę pieniędzy. Zadbali o to: Szkolna Spółdzielnia „Hermes”, Uczniowski Klub Sportowy „Ogrodnik” oraz uczniowie klasy 2 TOT z wychowawczynią panią Anną Jarosz-Januś.

Uzbierane wspólnymi siłami środki finansowe razem z życzeniami szybkiego powrotu do zdrowia, w obecności dyrektora szkoły pana Roberta Kozioła, zostały dzisiaj przekazane mamie Julii.

do góry