Kontrast
A+ A+ A+
Facebook

Zespół Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych

im. Tadeusza Kościuszki

w Tarnowie ul. Sanguszków 28
Technikum nr 9 Branżowa Szkoła I stopnia nr 7
Godło Polska

Rajd rowerowy po Ziemi Tarnowskiej

W ramach trwającego Święta Turystów w ZSEO, które zostało zorganizowane jako przedsmak Światowego Dnia Turystyki, we wtorek 22 września odbył się rajd rowerowy po Ziemi Tarnowskiej.

Grupa uczniów pod opieką pań Małgorzaty Kowal i Anny Jarosz-Januś oraz pana Mirosława Krzemienia odbyła rowerową wycieczkę, na trasie której znalazły się Góra św. Marcina, Skrzyszów, Pogórska Wola, Czarna i Nowe Żukowice. Oprócz propagowania turystyki rowerowej oraz roweru, jako środka transportu, celem rajdu było również zapoznanie młodzieży z walorami Ziemi Tarnowskiej.

Przy okazji uczestnicy rajdu włączyli się do akcji Puchar Rowerowej Stolicy Polski, o miano której w szranki stanął również Tarnów. Mamy nadzieję, że wykręcone kilometry pomogą miastu w walce o ten tytuł.

do góry