Kontrast
A+ A+ A+
Facebook

Zespół Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych

im. Tadeusza Kościuszki

w Tarnowie ul. Sanguszków 28
Technikum nr 9 Branżowa Szkoła I stopnia nr 7
Godło Polska

Organizacja rozpoczęcia roku szkolnego 2020/2021

Zapraszamy nauczycieli, Samorząd Uczniowski i uczniów klas pierwszych na mszę świętą, którą o godzinie 9.00 odprawi w kaplicy szkolnej ks. Radosław Olejarz. Ze względu na warunki epidemiologiczne można uczestniczyć we mszy św. na zewnątrz kaplicy.

O godz. 10:00 na zewnątrz budynku szkoły od strony południowej, odbędzie się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego dla uczniów klas pierwszych, a po nim spotkania z wychowawcami klas w salach wg harmonogramu. Prosimy, aby wychowawcy klas pierwszych zadbali o ustawienie uczniów swoich klas w wyznaczonych miejscach w czasie uroczystości.

Uczniów klas drugich, trzecich i czwartych zapraszamy na spotkania z wychowawcami w wyznaczonych salach wg harmonogramu w tabeli.

Uczniowie, którzy są „właścicielami” szafek proszeni są o opróżnienie ich i pozostawienie kluczyków u Pani Heleny Ptak. Z powodu podziału szkoły na dwie strefy i nowej numeracji, szafki zostaną przyporządkowane właścicielom na nowo w środę 02.09.2020 r.
 

do góry