Kontrast
A+ A+ A+
Facebook

Zespół Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych

im. Tadeusza Kościuszki

w Tarnowie ul. Sanguszków 28
Technikum nr 9 Branżowa Szkoła I stopnia nr 7
Godło Polska

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

We wtorek pierwszego września przywitaliśmy nowy rok szkolny.
Uroczystości zainaugurowane zostały mszą świętą. Miejscem celebracji nabożeństwa była szkolna kaplica. Po niej przed Pałacem Sanguszków odbyła się część oficjalna, w trakcie której Dyrektor ZSEO Pan Robert Kozioł powitał grono pedagogiczne oraz uczniów. Ze względu na panującą epidemię spotkanie zostało ograniczone jedynie do udziału klas pierwszych. Pozytywne słowa do pierwszaków skierowali również Pani wicedyrektor Jolanta Chmura i Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego Robert Wolak.

Poznaliśmy również wyniki rywalizacji międzyklasowej za poprzedni rok szkolny. Zwyciężyła ją klasa 1 TAK z wychowawczynią Panią Elżbietą Radwańską. Miejsce drugie zajęła klasa 2 TOT z wychowawczynią Panią Urszulą Kucharzyk. Na trzeciej pozycji uplasowała się klasa 3 TE z wychowawcą Panem Jackiem Bednarzem.

Uczniowie pozostałych oddziałów spotkali się z wychowawcami w salach lekcyjnych w godzinach późniejszych.

Poniżej galeria zdjęć z dzisiejszych uroczystości.

do góry