Kontrast
A+ A+ A+
Facebook

Zespół Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych

im. Tadeusza Kościuszki

w Tarnowie ul. Sanguszków 28
Technikum nr 9 Branżowa Szkoła I stopnia nr 7
140-lecie najstarszej szkoły ogrodniczej w Polsce
Godło Polska

Światowy Dzień Onkologii oraz Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego

W kończącym się właśnie tygodniu w naszej szkole odbyły się dwa ważne wydarzenia, których inicjatorami byli uczniowie klasy 2 TE. W ramach Światowego Dnia Onkologii (4 października) i Światowego Dnia Zdrowia Psychicznego (10 października) młodzież wzięła udział w wykładach oraz warsztatach prowadzonych przez panią pedagog Ewę Matejską i panią psycholog Karolinę Zając-Feledyn. W trakcie spotkań uczniowie zgłębili wiedzę na dwa istotne tematy, jakimi w XXI wieku są niewątpliwie choroby nowotworowe oraz dysfunkcje natury psychologiczno-psychicznej.

do góry