Kontrast
A+ A+ A+
Facebook

Zespół Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych

im. Tadeusza Kościuszki

w Tarnowie ul. Sanguszków 28
Technikum nr 9 Branżowa Szkoła I stopnia nr 7
Godło Polska

Szkoła do hymnu 2020

Zapraszamy wszystkich uczniów i pracowników naszej szkoły do udziału w kolejnej edycji akcji MEN „Szkoła do hymnu” i odśpiewania
„Mazurka Dąbrowskiego” we wtorek, 10 listopada o godz. 11:11. 

Ze względu na ograniczenia wynikające ze stanu epidemii proponujemy, aby uczniowie i nauczyciele zaśpiewali wspólnie „Mazurka Dąbrowskiego” w danej klasie lub grupie za pomocą komunikatorów w formie on-line.

Zachęcamy do zapoznania się z ulotką „Szanuj, kochaj, chroń” przygotowaną przez Ministerstwo Obrony Narodowej, która w syntetyczny sposób opisuje prawidłowe sposoby prezentowania flagi i innych symboli narodowych. Broszura wskazuje również, jaką postawę przyjąć w czasie śpiewania hymnu, a także wymienia najczęściej popełniane błędy podczas wykonywania „Mazurka Dąbrowskiego”.

do góry