Kontrast
A+ A+ A+
Facebook

Zespół Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych

im. Tadeusza Kościuszki

w Tarnowie ul. Sanguszków 28
Technikum nr 9 Branżowa Szkoła I stopnia nr 7
140-lecie najstarszej szkoły ogrodniczej w Polsce
Godło Polska

Tarnowska Liga Debatancka

Rusza kolejny sezon Tarnowskiej Ligi Debatanckiej. Reprezentacje szkół uczestniczących w tym projekcie spotykają się, by dyskutować w formacie debaty oksfordzkiej nad tezami dotyczącymi ważnych problemów społecznych i lokalnych. Udział w Lidze Debatanckiej rozwija umiejętność współpracy w zespole, aktywnego słuchania, wnioskowania, logicznego budowania argumentów, prezentacji własnego stanowiska, kultury słowa, redagowania treści przemówień i opanowania stresu publicznych wystąpień. Osoby chętne do udziału w tym turnieju, prosimy o zgłoszenie do p. J. Chramęgi-Muchy do 6 listopada 2020 r.

do góry