Kontrast
A+ A+ A+
Facebook

Zespół Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych

im. Tadeusza Kościuszki

w Tarnowie ul. Sanguszków 28
Technikum nr 9 Branżowa Szkoła I stopnia nr 7
140-lecie najstarszej szkoły ogrodniczej w Polsce
Godło Polska

Uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej

W czwartek 15 października w Auli szkolnej odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej, której autorami była młodzież z klasy 3 TE. W jej trakcie w imieniu wszystkich uczniów życzenia Dyrekcji oraz Gronu Pedagogicznemu złożył Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego, dziękując nauczycielom za trud włożony w edukację kolejnych pokoleń, inspirowanie do dalszych działań oraz codzienne wsparcie. Przemówienie zawierające tożsamy przekaz wygłosił również pan Dyrektor Robert Kozioł, który dodatkowo podziękował podwładnym za pracę na rzecz placówki.

Przy okazji celebracji Dnia Edukacji Narodowej nauczycielom zostały przyznane wyróżnienia państwowe oraz szkolne. Medalem Komisji Edukacji Narodowej została odznaczona pani Iwona Kapustka, Złotym Medalem za długoletnią służbę pan Mirosław Krzemień, natomiast Nagrodę Prezydenta Tarnowa otrzymał pan Kamil Ziobroń. Za wyróżniającą pracę dydaktyczno-wychowawczą Nagrodami Dyrektora uhonorowane zostały następujące osoby: pani Katarzyna Bogusz, pani Justyna Bogusz, pani Joanna Chramęga–Mucha, pani Anna Hołda, pani Maria Jałowiec, pani Anna Jarosz–Januś, pan Mateusz Kołodziej, pani Jolanta Kuboń, pani Anna Molczyk, pani Elżbieta Rejkowska–Nicpoń i pan Łukasz Stawarz.

Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego wręczono również nagrody w kategoriach Sprawdzianowy(a), Najmodniejszy(a), Wesoły Teacher i Postrach ZSEO. Triumfowali w nich kolejno: pani Jolanta Chmura, pani Justyna Bogusz, pan Kamil Ziobroń i pan Tomasz Malec.

W trakcie spotkania nowi członkowie pocztu sztandarowego odebrali z rąk Dyrektora powołania do służby na rzecz szkoły. Ponadto słodkimi upominkami nagrodzeni zostali uczniowie, którzy wykazali się największą wiedzą na temat nauczycieli w przeprowadzonym dzień wcześniej quizie, a Samorządowi Uczniowskiemu wręczona została symboliczna tabliczka na drzwi do nowego, służbowego gabinetu.

Dyrekcja i grono pedagogiczne pragną serdecznie podziękować uczniom klasy 3 TE oraz wychowawczyni pani Justynie Bogusz za przygotowanie niezwykle wzruszającego programu, który przyczynił się nie tylko do pojawienia się na naszych twarzach uśmiechów radości, ale sprawiał, że oczy wielu z nas napłynęły łzami wzruszenia.

W związku z zagrożeniem epidemiologicznym w akademii udział wzięli jedynie przedstawiciele szkolnej społeczności.

do góry