Kontrast
A+ A+ A+
Facebook

Zespół Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych

im. Tadeusza Kościuszki

w Tarnowie ul. Sanguszków 28
Technikum nr 9 Branżowa Szkoła I stopnia nr 7
Godło Polska

Warsztaty „Turystyka i Zdrowie”

W dniach od 23 listopada do 21 grudnia 2020 r. Komitet Główny Olimpiady Wiedzy o Turystyce w Łodzi zaprasza na bezpłatne warsztaty doskonalące umiejętność zdobywania wiedzy o turystyce zdrowotnej. Warsztaty te skierowane są dla uczestników zakwalifikowanych do etapu okręgowego OWoT.

Tematem przewodnim warsztatów jest "Turystyka i Zdrowie" VIII Olimpiady Wiedzy o Turystyce. Warsztaty, przy zastosowaniu nowoczesnych technologii, będą miały na celu powtórzenie, utrwalenie pojęć, zwrotów, zasad organizacji turystyki w obliczu pandemii oraz innych zjawisk mających wpływ na zdrowie turysty. Ich celem będzie również podniesienie poziom wiedzy i umiejętności ucznia w zakresie tematyki VIII edycji olimpiady. Podczas warsztatów będą poruszane tematy takiej jak:

1.      Turystyka zdrowotna – moda czy tradycja.

2.      Turystyka wiejska a zdrowie.

3.      Turystyka wellness i spa – moda, trend, dbałość o zdrowie.

4.      Atrakcyjność polskich uzdrowisk dla turystyki.

5.      Bezpieczeństwo a zagrożenia w turystyce.

W warsztatach wezmą udział uczestnicy etapu okręgowej OWoT:

1. Klaudia Mysiak (z klasy III Technikum Obsługi Turystycznej)

2. Dominik Wolsza (z klasy II Technikum Organizacji Turystyki).

Etap Okręgowy Olimpiady Wiedzy o Turystyce odbędzie się w styczniu 2021 r.

Uczestnikom warsztatów życzymy sukcesów w poszerzaniu wiedzy i osiągnięcia jak najwyższych wyników podczas II etapu okręgowego OWoT. 

Opiekun laureatów II etapu okręgowego: mgr Krzysztof Malinowski, nauczyciel ZSEO

do góry