Kontrast
A+ A+ A+
Facebook

Zespół Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych

im. Tadeusza Kościuszki

w Tarnowie ul. Sanguszków 28
Technikum nr 9 Branżowa Szkoła I stopnia nr 7
140-lecie najstarszej szkoły ogrodniczej w Polsce
Godło Polska

Wywiad z Dawidem Lisakiem

Nie milkną echa sukcesu naszego ucznia. Dawid Lisak, który we wrześniu reprezentował zarówno ZSEO, jak i całą Małopolskę w krajowym finale konkursu gastronomicznego WorldSkills 2020 w Poznaniu, udzielił wywiadu tygodnikowi „Temi”.

W rozmowie z dziennikarzem Dawid opowiedział o swoich początkach z gotowaniem, fascynacją carvingiem (czyli sztuką rzeźbienia w warzywach i owocach)  oraz trudach, jakie niesie ze sobą uprawianie tej kulinarnej dziedziny.

Z całą rozmową można zapoznać się poniżej. Zachęcamy również do sprawdzenia artykułu na temat naszego ucznia na stronie portalu Temi.pl.

do góry