Kontrast
A+ A+ A+
Facebook

Zespół Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych

im. Tadeusza Kościuszki

w Tarnowie ul. Sanguszków 28
Technikum nr 9 Branżowa Szkoła I stopnia nr 7
Godło Polska

XXI edycja międzyszkolnej akcji „Wszystkie Dzieci są Kochane”

W dniu 5 grudnia 2019 r., uczniowie ZSEO po raz kolejny wzięli  udział w międzyszkolnej akcji „Wszystkie Dzieci są Kochane” zorganizowanej przez Towarzystwo Powszedniej Pomocy „SERCE" w Tarnowie, Samorząd Uczniowski III Liceum Ogólnokształcącego oraz Szkolnego Centrum Wolontariatu przy I LO „Cor Cordis”. Uczniowie naszej szkoły z klas I – III pod opieką Pani Anny Hołdy przekazali 25 paczek świątecznych. 
Celem  wspólnego przedsięwzięcia jest zaproszenie do Hali Sportowej w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym przy ul. Romanowicza Tarnowie ok. 400 dzieci z rodzin ubogich na spotkanie ze Św. Mikołajem oraz obdarowanie ich prezentami. Organizator akcji pani Anna Hołda pragnie serdecznie podziękować klasom biorącym udział w tej szlachetnej akcji  i zaprosić do udziału w następnej edycji.
tekst: mgr Anna Hołda
 

do góry