Kontrast
A+ A+ A+
Facebook

Zespół Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych

im. Tadeusza Kościuszki

w Tarnowie ul. Sanguszków 28
Technikum nr 9 Branżowa Szkoła I stopnia nr 7
140-lecie najstarszej szkoły ogrodniczej w Polsce
Godło Polska

Za nami XVI Bieg Sanguszków

Pragniemy podziękować Ochotniczej Straży Pożarnej z Woli Rzędzińskiej, policjantom z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej w Tarnowie, którzy pomagali w zabezpieczeniu trasy biegu, Służbie Maltańskiej za sprawowanie opieki medycznej podczas zawodów, firmie MIKRUS BIS – restauracji mieszczącej się w Domu Studenta przy ulicy Słowackiego 7 za przygotowanie posiłków dla zawodników, uczniom ZSEO, którzy pomagając w przygotowaniu biegu, wykonali ogrom pracy.

Dziękujemy także firmom i osobom prywatnym, którzy wsparli XVI Bieg Sanguszkowski i przekazali nagrody dla uczestników: Grupie Azoty, Wydział Komunikacji Społecznej Urzędu Miasta Tarnowa, Auto Spektrum z Ładnej, HN-Speed-Energy – napoje energetyczne, Laboratorium Podatkowe Tax-lab Sp. z o.o.,  CenterMed , OPPORTUNITY Language School, Firma Usługowo Handlowa „Kubuś” Zdzisław Januś, BWW Auto Serwis sp. z o.o., Odotrans - Wypożyczalnia samochodów dostawczych i osobowych, BMS Metal Sp. z o.o. - konstrukcje stalowe, Ageo. Usługi geodezyjno-kartograficzne. Ziętek Agnieszka, Rada Rodziców ZSEO w Tarnowie.

do góry