Kontrast
A+ A+ A+
Facebook

Zespół Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych

im. Tadeusza Kościuszki

w Tarnowie ul. Sanguszków 28
Technikum nr 9 Branżowa Szkoła I stopnia nr 7
140-lecie najstarszej szkoły ogrodniczej w Polsce
Godło Polska

Zapraszamy na XVII Bieg Sanguszków

...

Już w najbliższą sobotę 26 czerwca odbędzie się XVII Bieg Sanguszków, którego organizatorami są Uczniowski Klub Sportowy „OGRODNIK”, działający przy Zespole Szkół Ekonomiczno–Ogrodniczych w Tarnowie, oraz Kępa Sport. 
 
W programie imprezy przewidziane są: bieg dla dzieci i młodzieży (w zależności od wieku na dystansie od 200 do 1000 metrów) oraz bieg główny na 10 kilometrów dla kobiet i mężczyzn. Początek biegu dla młodszych uczestników o 11:00, wyścig główny rozpocznie się godzinę później. Trasa biegu dla dzieci i młodzieży będzie przebiegać w Parku Sanguszków. Dorośli wyruszą natomiast z Parku Sanguszków w kierunku ulicy Sanguszków, później ulicą Lotniczą,  aleją Sanguszków,  a następnie ulicą Harcerską (park biegowy). Na wymienionych ulicach może nastąpić chwilowe wstrzymanie ruchu w godzinach 12-13. Za utrudnienia przepraszamy.
 
Biuro zawodów będzie zlokalizowane i czynne w godzinach 9-11:45 w budynku Zespołu Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych przy ulicy Sanguszków 28. 
 
Dla uczestników biegów przygotowane zostały pamiątkowe medale, a dla zwycięzców nagrody rzeczowe. Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w imprezie. Projekt jest współfinansowany z budżetu Miasta Tarnowa. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Tarnowa pan Roman Ciepiela.
 

do góry