Kontrast
A+ A+ A+
Facebook

Zespół Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych

im. Tadeusza Kościuszki

w Tarnowie ul. Sanguszków 28
Technikum nr 9 Branżowa Szkoła I stopnia nr 7
Godło Polska

Bieg Sanguszków

XVI Bieg Sanguszków

W sobotę 17 października 2020 r. w Parku Sanguszków odbyła się szesnasta edycja Biegu Sanguszków organizowanego przez działający przy ZSEO Uczniowski Klub Sportowy „OGRODNIK” oraz firmę Kępa Sport.

Pomimo  niesprzyjających warunków pogodowych na starcie zawodów stanęło ponad stu zawodników. Rywalizacja, która odbyła się na różnych dystansach i w kilku kategoriach wiekowych, była zacięta, ale utrzymana w duchu fair play.

Każdy uczestnik zawodów po ukończonym biegu otrzymał pamiątkowy medal. Zwycięzcom poszczególnych startów wręczono ponadto nagrody rzeczowe. Wszystkim, bez względu na osiągnięty wynik, gratulujemy formy oraz zapału do biegania.

Bieg Sanguszków był współfinansowany z budżetu Miasta Tarnowa. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Tarnowa pan Roman Ciepiela.

tarnow.pl

tarnow.naszemiasto.pl

tarnowska.tv

Pragniemy podziękować Ochotniczej Straży Pożarnej z Woli Rzędzińskiej, policjantom z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej w Tarnowie, którzy pomagali w zabezpieczeniu trasy biegu, Służbie Maltańskiej za sprawowanie opieki medycznej podczas zawodów, firmie MIKRUS BIS – restauracji mieszczącej się w Domu Studenta przy ulicy Słowackiego 7 za przygotowanie posiłków dla zawodników, uczniom ZSEO, którzy pomagając w przygotowaniu biegu, wykonali ogrom pracy.

Dziękujemy także firmom i osobom prywatnym, którzy wsparli XVI Bieg Sanguszkowski i przekazali nagrody dla uczestników: Grupie Azoty, Wydział Komunikacji Społecznej Urzędu Miasta Tarnowa, Auto Spektrum z Ładnej, HN-Speed-Energy – napoje energetyczne, Laboratorium Podatkowe Tax-lab Sp. z o.o.,  CenterMed , OPPORTUNITY Language School, Firma Usługowo Handlowa „Kubuś” Zdzisław Januś, BWW Auto Serwis sp. z o.o., Odotrans - Wypożyczalnia samochodów dostawczych i osobowych, BMS Metal Sp. z o.o. - konstrukcje stalowe, Ageo. Usługi geodezyjno-kartograficzne. Ziętek Agnieszka, Rada Rodziców ZSEO w Tarnowie.

do góry