AKTUALNOŚCI

PRZEMÓW LUDZKIM GESTEM
- zbiórka karmy dla bezdomnych zwierzątGALERIA ZDJĘĆ

GOŚĆ MIESIĄCA WRZEŚNIA

28 września 2015 r. w ramach inicjatywy "Gość Miesiąca" na zaproszenie Uczniów Zespołu Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych odpowiedzieli Pani Anna Czech - Dyrektor Szpitala Wojewódzkiego im. św. Łukasza w Tarnowie oraz Pan lek. med. Jacek Janiszewski - Oddział Wewnętrzny i Ostrych Zatruć Szpitala Wojewódzkiego im. św. Łukasza w Tarnowie.
Temat spotkania "Dopalacze to też narkotyki!" - przybliżył ponaddwustuoosobowej grupie młodzieży niezwykle ważny problem uzależnień. Uczniowie z wielkim zainteresowaniem wysłuchali informacji przekazanych przez Pana Doktora o narkotykach i dopalaczach. Dowiedzieli się, jakie są konsekwencje zaspokajania ciekawości, chęci choćby jednorazowego spróbowania dopalaczy o wyjątkowo atrakcyjnych nazwach. Dramatyczne decyzje o "wzięciu" nieznanych substancji przez młodych ludzi są w każdym przypadku okupione utratą zdrowia, a nierzadko nawet życia.
Pani Dyrektor Anna Czech opowiedziała, jak trudno jest uwolnić się z nałogu narkotykowego. Uczniowie usłyszeli o działalności - przy Szpitalu św. Łukasza - Ośrodka Leczenia Uzależnień i Współuzależnienia. Powrót do normalnego życia - to długa i żmudna praca nad sobą przy pomocy lekarzy i przyjaciół. Pani Dyrektor wspomniała również o młodych mężczyznach ze Wspólnoty "Cenacolo" z Poręby Radlnej, którzy poddają się, trwającemu nawet 2 lata, leczeniu z uzależnień. Przed ostateczną klęską może ich uratować tylko dyscyplina, praca i modlitwa.
Goście uświadomili wszystkim obecnym na spotkaniu, jak wielką wartością jest zdrowie.
Niech słowa Jana Kochanowskiego: Szlachetne zdrowie, nikt się nie dowie, jako smakujesz, aż się zepsujesz... pozostaną w pamięci tych, którzy nie zawsze postępują rozsądnie.
mgr Alicja Czerwińska-Franek

GALERIA ZDJĘĆ

BAL PIERWSZOKLASISTY

24 września 2015 klasy pierwsze bawiły się na Balu Pierwszoklasisty.

GALERIA ZDJĘĆ

RAJD pieszy śladami Sanguszków

18 września 2015 odbył się Rajd pieszy z Kościoła Parafialnego w Porębie Radlnej północną krawędzią progu Pogórza Karpackiego poprzez wzniesienie Góry Marcina (384m. npm.) do Pałacu Sanguszków w Tarnowie Gumniskach (trasa przełajowa szutrowo-asfaltowa, długość 9 km.).

GALERIA ZDJĘĆ

ŚLUBOWANIE KLAS PIERWSZYCH

10 września 2015 odbyło się uroczyste ślubowanie Uczniów klas pierwszych. Nasi nowi Koledzy obiecywali uroczyście, że będą wzorowo wypełniać obowiązki ucznia i godnie reprezentować szkołę.
mgr Katarzyna Bogusz

GALERIA ZDJĘĆ

Zmiany w planie lekcji od poniedziałku 7 września 2015 r. (plan lekcji na stronie dostępny będzie w piątek wieczorem)
POMOC PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNAZEBRANIE Z RODZICAMI

Dyrekcja Zespołu Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych zarządza zebranie Rodziców w dniu 10 września 2015 r.(czwartek) wg harmonogramu:

16.00 - 16.45 spotkanie Rodziców i Uczniów klas pierwszych w auli:
- uroczyste ślubowanie Uczniów klas pierwszych,
16:45 - 17.30 spotkanie Rodziców z Wychowawcami klas wg harmonogramu
17.30 - 18.00 konsultacje indywidualne Rodziców z Nauczycielami w pokoju nauczycielskim
17.30 - 18.00 spotkanie Rodziców klas maturalnych w auli szkolnej (matura 2016, egzaminy z kwalifikacji zawodowych, sprawy bieżące)

Informacje dla Rady Rodziców:

16.00 - 16.30 spotkanie Rady Rodziców z Rodzicami klas pierwszych w auli szkolnej
16:30 - 16.45 zebranie Rady Rodziców w gabinecieSzanowni Państwo, Drodzy Wolontariusze,

zapraszamy do współpracy w nowym roku szkolnym 2015/16.
Już wkrótce prześlemy harmonogram planowanych przedsięwzięć przez Szkolne Centrum Wolontariatu "Empatia".

Pozdrawiam.
Alicja Czerwińska-FranekROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2015/2016

We wtorek 1 września rozpoczęliśmy rok szkolny 2014/2015. Po uroczystej mszy św. zebraliśmy się przed budynkiem szkoły, by w pięknej scenerii przywitać kolejny rok nauki i ciężkiej pracy nad sobą.

GALERIA ZDJĘĆ


WYKAZ PODRĘCZNIKÓW NA ROK SZKOLNY 2015/2016

Informujemy, że w I tygodniu września będzie kiermasz podręczników, na którym będzie można odkupić podręczniki od uczniów klas starszych.


ARCHIWUM

2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012