Kontrast
A+ A+ A+
Facebook

Zespół Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych

im. Tadeusza Kościuszki

w Tarnowie ul. Sanguszków 28
Technikum nr 9 Branżowa Szkoła I stopnia nr 7
Godło Polska

Dni Otwarte

07 czerwca 2019 r. godz. 9:00 - 13:00

Czas goni i trzeba zdecydować, którą szkołę średnią wybrać. Dlatego postanowiliśmy po raz drugi w tym roku otworzyć drzwi naszej szkoły i zaprosić wszystkich absolwentów Gimnazjów i Szkół Podstawowych.
Podczas pobytu w szkole można było zapoznać się z ofertą edukacyjną naszej placówki, zwiedzić klasopracownie i wystawy związane z nauką zawodu oraz wziąć udział w różnego rodzaju warsztatach przygotowanych na tę okazję. Dziękujemy wszystkim, którzy nas dziś odwiedzili za przybycie :)

10 maja 2019 r. godz. 9:00 - 13:00

W dniu 10 maja 2019 r. odbyły sie w naszej szkole Dni Otwarte.  Podczas pobytu w ZSEO można było zapoznać się z ofertą edukacyjną naszej placówki, zwiedzić klasopracownie i wystawy związane z nauką zawodu :)

Wszystkie osoby zainteresowane zawodami technik architektury krajobrazu, technik florysta i aranżacji wnętrz oraz ogrodnik mogły wziąć udział w warsztatach bukieciarskich.

Dla przyszłych techników technologii żywności przygotowaliśmy warsztaty cukiernicze „Aranżacje artystyczne w gastronomii” oraz zajęcia z carvingu czyli rzeźbienia w owocach. Swoje kierunki reklamowali również uczniowie Technikum Organizacji Turystyki oraz Technikum Hotelarstwa.

„Pieniądz dawniej i dziś” to nazwa warsztatów przygotowanych dla techników ekonomistów oraz techników rachunkowości. Odwiedzający mogli obejrzeć monety i banknoty, które były środkiem płatniczym kilkanaście lub kilkadziesiąt lat temu, przejść szybki kurs rozpoznawania autentyczności współczesnych banknotów, a także obejrzeć wystawę "Wielcy polscy ekonomiści".

Dziękujemy wszystkim za tak liczne przybycie i do zobaczenia w nowym roku szkolnym :)

do góry